Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Jak karboksyterapia wpływa na tkankę tłuszczową?

Intensywnie rozwijająca się medycyna estetyczna we Wrocławiu ma naprawdę wiele do zaoferowania paniom, które chcą cieszyć się zgrabną sylwetką. Z pomocą odpowiednio dobranych zabiegów można bowiem nie tylko zmniejszyć zmarszczki, ale również skutecznie rozprawić się z niechcianą tkanką tłuszczową. W tym drugim przypadku doskonale sprawdza się karboksyterapia, która jest metodą bazującą na dwutlenku węgla. W zależności od tego, co chcemy uzyskać, jest on aplikowany albo podskórnie, albo śródskórnie. Metoda – o ile tylko stosowana jest przez doświadczonych specjalistów – jest naprawdę bezpieczna i nie prowadzi do wystąpienia efektów ubocznych.

Jak komórki tłuszczowe reagują na dwutlenek węgla?

Medycyna estetyczna we Wrocławiu doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak dobre efekty można uzyskać, walcząc z tkanką tłuszczową za pomocą dwutlenku węgla. Okazuje się, że kiedy znajdzie się on pod skórą zostaje przekształcony częściowo w kwas węglowy. To właśnie on rozpuszcza komórki tłuszczowe, wspomagając również drenaż limfatyczny. W efekcie dochodzi do usunięcia toksyn, czego konsekwencją jest wygładzenie i napięcie skóry. Regularnie poddając się zabiegowi karboksyterapii, można liczyć na poprawę jędrności skóry i zmniejszenie obwodu ciała.

Medycyna estetyczna Wrocław – jakie efekty daje karboksyterapia?

Medycyna estetyczna we Wrocławiu to karboksyterapia wykonywana na różne części ciała. Stosowany dwutlenek węgla wywołuje kontrolowany stan zapalny, co prowadzi do powstania nowych sieci naczyń włosowatych. Wzmacnia się również struktura skóry, a tkanka zostaje skutecznie odżywiona. Decydując się na karboksyterapię, można liczyć nie tylko na wspomniane już zmniejszenie obwodu ciała. Zabieg świetnie radzi sobie z cellulitem, wyraźnie poprawia też kondycję skóry, która pokryta jest rozstępami. Można wykorzystywać go zarówno w przypadku brzucha, jak i ud, pośladków, a nawet piersi. Warto pamiętać, że karboksyterapia świetnie uzupełnia inne metody ujędrniające i wspomagające odchudzanie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz