Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

W kolorach tęczy

Czemu patrzysz żabko zielona na groźnego faraona? To wierszyk, dzięki któremu łatwiej zapamiętamy wszystkie kolory tęczy – pierwsze litery słów wskazują nam kolejność kolorów!

Mimo, że tęcza to proste zjawisko fizyczne polegające na rozszczepieniu fali świetlnej, to niezmiennie zachwyca wszystkich i tych małych i tych dużych. Nic dziwnego więc, że nasza kolekcja naklejek na ścianę „Tęcze”, cieszy się ogromną popularnością. W naszych wzorach nie znajdziecie jednak takich tęczy jak na niebie, naszą propozycją ozdób do pokojów dziecięcych są naklejki zachowujące jedną gamę kolorystyczną, żeby łatwiej było dopasować je do pokoju dziecięcego. Postawiliśmy na 3 odcienie: różowy, niebieski i beżowy – każdy znajdzie coś dla siebie.

W tej kolekcji jak w wielu innych znajdziecie jednoelementowe naklejki o dużych wymiarach, które idealnie sprawdzą się za łóżkiem czy w kąciku zabaw. Świetnie zabezpieczą one ścianę przed zabrudzeniami, a przy okazji można je bez problemu przetrzeć wilgotną szmatką i pozbyć się wszystkich powstałych zabrudzeń. Nasze naklejki na ścianę pokryte są matowym laminatem, który nie tylko ułatwia ich naklejanie, ale przede wszystkim je zabezpiecza. Do dużych tęcz dołączone są również chmurki w tej samej kolorystyce, dzięki czemu efekt po naklejeniu będzie zachwycający.

W naszym sklepie nie mogło zabraknąć również propozycji wieloelementowych – duża liczba małych naklejek na ścianę. Pozwalają one na dowolną aranżację, można je zmieścić w konkretnej przestrzeni np. nakleić za biurkiem lub zdecydować się na rozklejenie po całym pokoju. W dodatku nasze naklejki można naklejać nie tylko na ściany, ale również na inne powierzchnie płaskie jak meble czy szyby. W ofercie mini tęcz znajdziecie produkty w odcieniach różu, beżu i niebieskiego. Mogą być również świetnym uzupełnieniem naklejek jednoelementowych, o których mowa była w poprzednim akapicie.

Kolekcja „Tęcze” to jedna z ulubionych kolekcji naszych klientów, dlatego niedawno postanowiliśmy zainspirować się nią do stworzenia nowej kolekcji. W ten sposób powstały naklejki na ścianę lis, wilk, sarna, kot i królik. Są połączeniem tęczowego tła z realistycznymi obrazami zwierząt na pierwszym planie. Ich duże wymiary świetnie osłonią nam ściany i dopełnią kompozycję pokoju dziecięcego. Naklejki te powstał y specjalną techniką, najpierw zostały ręcznie namalowane, a dopiero następnie zamienione na druk cyfrowy. Dzięki takiemu podejściu zachwycają detalami i kolorami, więc można traktować je jak małe dzieła sztuki. Wszystkie naklejki z tej serii nawiązują kolorystyką do stylu skandynawskiego i dzięki temu sprawdzą się w każdej dziecięcej przestrzeni. W dodatku wycięte są po obrysie, co znaczy, że nie posiadają tła i można przykleić je na powierzchnie o dowolnej kolorystyce.

 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz