Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Sukienki na ślub cywilny – jak wybrać tą idealną?

Na ślub cywilny zamiast kościelnego, decyduje się coraz więcej młodych par. Cała ceremonia trwa krócej i jest skromniejsza, ale to nie znaczy, że nie wymaga przygotowań. Ślubować można w urzędzie, ale też pod gołym niebem w plenerze. Niezależnie od tego, jaką wybierze się możliwość, warto zadbać o to, żeby wracać do tego dnia z uśmiechem i wzruszeniem.

O ile w kościele suknia panny młodej zwykle jest w kolorze bieli lub innych bardzo jasnych odcieni, to ślub cywilny daje dużo większe możliwości do odejścia od tej tradycji. Sukienki mogą być przeróżne, a wybór jest nieskończony, dlatego decyzja wcale nie należy do łatwych. Jak ubrać się w swoim guście, odpowiednio do sytuacji i jednocześnie zachować odrobinę tradycji?

Sukienki na ślub cywilny – najnowsze trendy!

Białe, kremowe, w odcieniu ecru… Tradycyjne kolory ślubnych stylizacji wcale nie odchodzą w niepamięć! Wręcz przeciwnie w pewien sposób wracają do mody, a to za sprawą modnego od jakiegoś czasu stylu boho. Sukienki na ślub cywilny mogą być lekkie, koronkowe i jasne, jeśli panna młoda lubi taki styl, to z pewnością będzie prezentować się pięknie. Sukienki boho są stworzone do łączenia ich z suszonymi bukietami, które wypierają powoli tradycyjne kwiaty. Suszki prezentują się pięknie również w takich dodatkach jak opaski, wsuwki do włosów czy wianki.

Nowoczesne sukienki mogą być też wyjątkowo minimalistyczne. Dzięki prostemu fasonowi pozwalają na wyeksponowanie ciekawych dodatków, a same zachwycają elegancją. Gładkie materiały i brak dodatków na sukience, to świetny wybór dla pewnej siebie i zdecydowanej kobiety.

Dla panny młodej, która lubi niebanalne rozwiązania, świetnym wyborem będą sukienki inspirowane latami 80. Bufiaste rękawy, falbanki, odkryte ramiona, z pewnością sprawią, że goście będą pod wrażeniem, a przyszła żona, poczuje się wyjątkowo.

Jakie kolory sukienek warto wybierać na ślub cywilny?

Najważniejsze, żeby sukienka spełniła oczekiwania panny młodej. Przyjęło się, że na ślub cywilny powinna być nieco skromniejsza, dlatego warto zrezygnować z długiej, białej sukni i ciągnącego się kilometrami welonu. Co do koloru można wybierać bez końca, ale warto postawić na coś jasnego, kojarzącego się z ceremonią zaślubin, a nie studniówką czy balem sylwestrowym. Ślub jest piękną uroczystością i najważniejsze, żeby w pełni odzwierciedlał wyobrażenia przyszłych małżonków. Prawda jest taka, że każdy odcień sukienki na ślub cywilny się sprawdzi, jeśli tylko właściwie dobierze się do niej bukiet i dodatki. 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz