Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Obrączki ślubne Warszawa

Zaręczyny to wyjątkowy czas dla wszystkich zakochanych. Jednak wypełniony jest nie tylko miłymi chwilami z drugą osobą, ale też przygotowaniami do ślubu. Wbrew pozorom do zrobienia jest naprawdę sporo. Młodzi muszą podjąć wiele ważnych decyzji, aby dzień zaślubin był dokładnie taki, jak sobie wymarzyli. Jedną z ważniejszych kwestii jest wybór obrączek – do tego tematu warto podejść bardzo starannie, w końcu będą one towarzyszyć małżonkom przez całe ich życie. Jeżeli właśnie stoisz przed wyzwaniem związanym z wyborem odpowiednich obrączek, z pewnością przydadzą Ci się poniższe rady.

Wybór obrączek ślubnych – dlaczego jest tak ważny?

Suknia ślubna dla pani młodej, makijaż, fryzura, garnitur dla pana młodego, menu na wesele, dekoracje, kwiaty, fotograf, podarunki dla gości – czynników, o które muszą zadbać zakochani jest naprawdę sporo. Wiele osób w ferworze przygotowań zastanawia się, czy naprawdę warto poświęcać dodatkową uwagę obrączkom? Odpowiedz brzmi – zdecydowanie tak! W przeciwieństwie do sukni, makijażu czy kwiatów, będą one towarzyszyć małżonkom każdego dnia przez całe ich wspólne życie. Co więcej, obrączka jest tylko jedna, a musi pasować do najróżniejszych stylizacji – zarówno tych uroczystych i wyjściowych, jak i sportowych czy causalowych. W dodatku, większość osób się z nią nie rozstaje – i to nawet podczas kąpieli, pracy czy snu. Nie powinna więc przeszkadzać w wykonywaniu codziennych obowiązków, ani w trakcie wypoczynku. Jak widać, do jej wyboru warto podejść naprawdę starannie. Jakie czynniki warto więc przeanalizować?

Obrączki ślubne – na co zwrócić uwagę?

Zanim zdecydujecie się na konkretny model obrączek, dobrze jeżeli przeanalizujecie kilka ważnych kwestii, – przede wszystkim, jaki jest ich rozmiar. Najczęściej spotyka się modele o szerokości 2,4 czy 6 mm, chociaż dostępne są też wersje niestandardowe. Ich szerokość powinna być dopasowana do palców – kobiety często wybierają węższe wersje, dzięki czemu prezentują się na ich dłoniach subtelnie. Obrączka nie powinna też być zbyt ciasna, ponieważ jej noszenie będzie niekomfortowe. Natomiast zbyt luźną łatwo można zgubić. Podczas wybierania odpowiedniego rozmiaru warto pamiętać, że palce mogą puchnąć, na przykład pod wpływem stresu czy wysokiej temperatury.

Jakie obrączki ślubne wybrać?

Idealne obrączki ślubne to takie, które przypadną do gustu zakochanym. Chociaż warto kierować się najnowszymi trendami, powinny one przede wszystkim dopasowane do waszej osobowości i upodobań. Co to oznacza w praktyce? Delikatne, wąskie obrączki z delikatnym kamieniem najczęściej są wybierane przez kobiety o charakterze romantyczki. Osoby przebojowe o silnej osobowości stawiają na szeroki obrączki złote Warszawa z odważniejszym wzorem. Natomiast minimaliści na tradycyjne, nierzucające się w oczy – ewentualnie z grawerem po wewnętrznej stronie. Biżuteria ślubna dostępna jest też w kilku kolorach, w zależności od użytej domieszki metalu – dużą popularnością w ostatnich czasach cieszy się białe oraz różowe złoto. Jak widać, możliwości jest naprawdę wiele!

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz