Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Ferie w górach? Sprawdź noclegi w Starej Morawie

Ferie zimowe to doskonała okazja do rodzinnego wypadu. Coraz więcej osób korzysta z uroków najnowszego trendu turystycznego i decyduje się na glamping. Jest to połączenie komfortowych noclegów z bliskością natury. Rozwiązanie to pozwala na noclegi w wygodnych warunkach, w bliskości na przykład gór lub morza. Jednym z takich miejsc jest ośrodek wypoczynkowy 4 żywioły w Starej Morawie. Dowiedz się, jak wygląda górski glamping i jakie atrakcje znajdziesz w okolicy.

Stara Morawa – malownicza wieś w górskiej okolicy

Stara Morawa to wieś położona w województwie dolnośląskim. Znajduje się w gminie Stronie Śląskie, słynącej z różnorodności atrakcji dla turystów. Dobrze poczują się tu zarówno zwolennicy błogiego wypoczynku, jak i osoby aktywne. Okolica oferuje bliskość Gór Bialskich i Masywu Śnieżnika. Goście mogą skorzystać z licznej oferty ośrodków narciarskich. W sąsiedztwie znajdziemy także liczne piesze i rowerowe szlaki górskie.

W sąsiedztwie znajdziemy też atrakcje takie, jakie kopalnia uranu w Kletnie czy Jaskinia Niedźwiedzia – najdłuższa jaskinia w Sudetach. Nieopodal znajdziemy także zalew w Starej Morawie. Na jego terenie znajdziemy nie tylko piaszczystą plażę, ale również wypożyczalnię sprzętów wodnych, molo czy plac zabaw.

Glamping w Kotlinie Kłodzkiej – jurty i domki kopułowe na wynajem

Kompleks 4 żywioły posiada w swojej ofercie dwie jurty i cztery domki kopułowe. Każdy z budynków oferuje 5 miejsc noclegowych. Wszystkie jurty i domki kopułowe do wynajęcia zostały wyposażone w ekologiczny system grzewczy oraz klimatyzację. To rozwiązanie pozwala na korzystanie z nich niezależnie od panującej pogody. Domki i jurty mają taki sam metraż. Ich wnętrze to 35m2, podzielone na strefę wypoczynkową, aneks kuchenny z jadalnią oraz łazienkę.

Obiekty znajdują się na ogrodzonym terenie. Jest on przystosowany zarówno dla rodzin z dziećmi, par, jak i grup znajomych. Na terenie znajdują się hamaki czy miejsce na ognisko wraz z ławkami. Szukasz atrakcyjnego miejsca na wypoczynek w okresie ferii? Tutaj sprawdzisz ofertę ośrodka wypoczynkowego 4 żywioły: Nocleg Stara Morawa.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz