Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

O czym pamiętać, kupując nakrycie głowy?

Elementem garderoby zarówno damskiej, jak i męskiej są nakrycia głowy. Ich szeroki wybór oferuje sklep Sterkowski. Większość z nas przy zakupie czapki kieruje się wyłącznie jej wyglądem. Chcemy, aby odpowiadał nam jej kolor bądź wzór, który się na niej znajduje. Tymczasem warto pamiętać, że wyglądać w nakryciu głowy dobrze będziemy tylko wówczas, gdy odpowiednio wybierzemy rozmiar i postawimy na właściwy rodzaj nakrycia. Podpowiadamy o czym pamiętać, aby być naprawdę zadowolonym z zakupu.

Jak dobrać rozmiar czapki w sklepie Sterkowski?

Aby ustalić, jaki rozmiar czapki będzie dla nas odpowiedni – bez względu na to, czy zamierzamy ją kupić w sklepie Sterkowski, czy w jakimś innym – trzeba przede wszystkim zmierzyć obwód swojej głowy. Zawsze robimy to w najszerszym miejscu. Wartość, którą odczytamy wskazuje na odpowiedni w naszym przypadku rozmiar czapki. Co to oznacza? Jeśli obwód naszej głowy to 57 centymetrów, oznacza to, że odpowiedni rozmiar czapki to 56. Warto pamiętać, że zdarza się, że czapki oznaczane są takimi samymi rozmiarami, jak odzież. Na metce można wówczas znaleźć jeden z następujących symboli:

  • S;

  • M;

  • L;

  • XL.

Czapki w rozmiarze S są odpowiednie dla osób, których obwód głowy wynosi nie więcej niż 55 centymetrów. Rozmiar M to obwód głowy od 56 do 57 centymetrów, L od 58 do 59. Największe czapki – w rozmiarze XL – są odpowiednie dla osób, których obwód głowy wynosi 60 – 61 centymetrów. Możemy trafić na czapkę, która określana jest jako uniwersalna. Możemy kupować ją bez mierzenia obwodu głowy. Uszyta jest bowiem z elastycznych materiałów, co sprawia, że będzie odpowiednia dla każdej osoby.

Na jakie nakrycie głowy się zdecydować?

Decydując się na zakup nakrycia głowy, warto pamiętać, że wyboru mamy naprawdę dużo różnych modeli. Najlepiej widać to, wchodząc na stronę sklepu Sterkowski. Postawić można oczywiście na klasyczną czapkę. Jeśli jednak chcemy wyróżnić się z tłumu i szukamy sposobu na to, aby dopełnić stylizację w wyjątkowy sposób, można postawić na kaszkiet bądź kapelusz. Producenci oferują dzisiaj naprawdę wiele atrakcyjnych rozwiązań.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz