Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Latarnia uliczna LED – dlaczego warto w nią zainwestować?

Latarnia uliczna led to nowoczesne oświetlenia wprowadzane stopniowo i zastępujące stare modele lamp. Latarnia uliczna led zmienia design chodników, podwórek, czy całych osiedli – tonuje nieco swą estetyczną prezentacją zewnętrzną część budynku.

Lampy led – jakie są najczęściej spotykane?

Najbardziej efektywnym i widocznym rozwiązaniem są latarnie miejskie. Dla miasta i podatników to duża inwestycja, która zwróci się z nawiązką, dlatego często zdarza się natychmiastowa wymiana starych lamp na nowe.

Dawniejsze modele lamp, które już wysłużyły to, co w nie zainwestowano i ich design jest nie efektowny, mają bardzo silne światło. W dodatku są one bardzo wysoko umocowane, ich światło pada przez okna mieszkań. Czasem te mocne lampy uniemożliwiają sen domowników.

Nowe lampy mają inny gatunek materiału, z którego zostały zrobione. One są nieco niższe, mają estetyczny design, który zmienia postać rzeczy. Promień światła z tego rodzaju oświetlenia jest słabszy, nie pobiera aż tak dużo energii elektrycznej.

Każda latarnia uliczna led jest stworzona pod kątem ekologicznym. Jest to zauważalne, sam projekt latarni został dostosowany do potrzeb ekonomicznych.

Latarnie LED – jakie są ich zalety?

Najważniejsze zalety oświetlenia w postaci latarni ulicznej led to nowoczesny design i oryginalny kolor. Producent postawił tu na najwyższy szczebel zadania, czyli jakość i estetykę. Nie zabrakło wysokiej oszczędności przy zapotrzebowaniu na oświetlenie dużego obszaru. Projekt inwestycji odbiega od tradycyjnych, a naciska na dzisiejsze rozwiązania. Każdy element jest odpowiednio opracowany, przy zastosowaniu najlepszego materiału, jakim jest stal, tworzywo sztuczne oraz tworzywo ABS.

Wyróżnić można takie latarnie uliczne led jak: 30 W, 50 W, 60 W, 100 W, 150 W, 200 W. Kształty samych lamp są owalnie – podłużne lub kwadratowe. Produkt jest odporny na zmiany pogodowe, opady śniegu, deszczu, czy gradu. I dodać tu można, że same słupy, na których zostanie umocowana lampa, są nieco węższe i niższe. Ich kolor zieleni wkomponuje się w naturalne środowisko, czyli drzewa, krzewy cisowe, czy trawniki.

Lampy led znajdują zastosowanie w takich miejscach, jak elewacje, parkingi, place, magazyny, podwórka itp. Na zakończenie wypada stwierdzić, że latarnia uliczna led to produkt dający mnóstwo korzyści. Inwestycja w niego nie pochłonie wysokich kosztów, a z biegiem czasu da ona odczuć zwrot finansowy w budżecie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz