Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

6 pomysłów na świąteczne prezenty od artystów rękodzielników

Szukasz pomysłu na prezent świąteczny dla bliskiej osoby? Sprawdź przygotowaną listę inspiracji na bożonarodzeniowe upominki dla bliższych i dalszych. Oto one!

Kartki bożonarodzeniowe ręcznie robione – kiedyś wszyscy wysyłali sobie pocztą kartki świąteczne. Dziś robi to niewielu, jednak może warto wrócić do tej pięknej tradycji? Wyjątkowe, ręcznie wykonane kartki świąteczne to prawdziwe dzieła sztuki. Możesz je wysłać lub wręczyć bliskim, na przykład przy składaniu życzeń świątecznych.

Ręcznie malowane zawieszki i ozdoby – ozdoby na choinkę, które są ręcznie wykonane mają swoją niezwykłą magię. Są wśród nich ręcznie malowane bombki, a także zawieszki (np. na małych plastrach drewna). Są wyjątkowe, piękne, a często również zaskakujące!

Zakładki do książek – szczególnie piękne są te ręcznie malowane zakładki, na których mogą się znaleźć motywy świąteczne, ale i każde inne (motywy literackie, przyrodnicze, związane z hobby i pracą). Zakładki handmade to dobry pomysł na prezent dla tych z naszych bliskich, którzy kochają czytać książki. Masz takich wśród rodziny i znajomych? Podaruj im taki prezent!

Biżuteria – biżuteria od rękodzielników jest wyjątkowa! To świetny prezent dla kobiety czy dziewczyny. Tu jednak – szczególnie warto zwrócić uwagę, czy dobrze znamy gust obdarowanego. Bo kupując bużuterię, zwłaszcza tak wyjątkową jak ta ręcznie robiona, bardzo łatwo o chybiony prezent!

Świece z wosku pszczelego – to prawdziwi celebryci w krainie świec. Są najdroższe, ale dlatego, że zrobione są z naturalnego wosku pszczelego, który nie jest materiałem tanim. Są to jednak świece wyjątkowe – o wyjątkowym zapachu (na pół miodowym, na pół propolisowym), a także o wyjątkowych właściwościach – pozytywnie działają nie tylko na nasz nastrój, ale także na zdrowie. Świece woskowe to prezent uniwersalny, doskonały dla niemalże każdego, no może poza małymi dziećmi.

Ozdoby do domu to też jeden z uniwersalnych prezentów handmade. Kategoria ta jednak mieści w sobie bardzo wiele różnych przedmiotów wykonanych z różnych materiałów i odmiennymi metodami. Znajdziemy wśród nich, między innymi: łapacze snów, stroiki, wianki, zawieszki, lampiony, drzewka szczęścia i wiele wiele innych.

Więcej pomysłów na prezenty pod choinkę znajdziecie tutaj: https://artwitryna.pl/pomysly-na-prezenty-na-swieta/

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz